KURLAND® Basic aktívna maska z morských rias 800g

66,70€
Bez DPH: 55,58€
Cena vo vernostných bodoch: 1100
Výrobca: KURLAND
Kód produktu: 10005-00800
Vernostné body: 55
Dostupnosť: 1

Táto maska ​​je veľmi vhodná na ošetrenie pokožky a spevnenie tváre a dekoltu.

Aplikuje sa na pokožku v tekutom stave, následne stuhne a potom ju môžete ľahko odlúpiť bez toho, aby zanechala zvyšky. Maska obsahuje riasu, Spirulina, ktorá rastie v teplých subtropických a neznečistených jazerách. Zvykne sa nazývať aj ako modro - zelená riasa, a to kvôli jej výraznému zafarbeniu. Je jednou z najstarších foriem života na Zemi a je zdrojom antioxidantov a vitamínov a pomáha udržiavať zdravie pokožky a zlepšuje jej vzhľad. Maska obsahuje aj Laminariu - morskú riasu, ktorá je známa aj ako "morská kapusta". Laminaria obsahuje veľké množstvo kyseliny alginínovej, ktorá hydratuje pokožku do hĺbky a podporuje bunkovú syntézu kolagénu. Vďaka tomu zlepšuje elasticitu pokožky a redukuje výskyt vrások.

Odstraňuje nečistoty a zápaly, obnovuje, hydratuje a zanecháva pleť hladkú, pružnú a zamatovú. Maska prebudí Vaše zmysly čerstvou vôňou s nádychom grapefruitu. Bez konzervačných látok.

Použitie: zmiešajte prášok s vodou tak, aby vznikla krémová zmes, jogurtovej konzistencie. Zmes aplikujte štetcom na tvár alebo dekolt. Akonáhle bude maska stuhnutá, odlúpnite ju smerom nahor.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!