KURLAND Alpské močiarne bahno 15kg

31,87€
Bez DPH: 26,56€
Cena vo vernostných bodoch: 800
Výrobca: KURLAND
Kód produktu: 10601-03750
Vernostné body: 40
Dostupnosť: 7

ALPSKÉ MOČIARNE BAHNO je potešujúca odpoveď na rôzne zdravotné ťažkosti. Vysoko kvalitné, čerstvé, 100% čisté prírodné bahno z Leopoldskron v Salzburgu v Rakúsku. Močiarne bahno z Leopoldskron je bohaté na minerály, stopové látky a na prírodné humínové kyseliny, obsahuje viac ako 350 druhov bylinných výťažkov.
Jeho použitie je veľmi všestranné. Je účinné na svalové, kĺbové a reumatické problémy, pri bolestiach v krížoch, na studené nohy a ruky a na kožné problémy, ako napríklad psoriáza. Bahno je 100% čisté, prírodné, bez prísad. Je pripravené na okamžité použitie, má smotanovú konzistenciu. Môže sa použiť aj v systéme Soft Pack®.

Použivanie na celotelovú procedúru: zohrejte 1 kg močiarneho bahna na 45 - 50°C a naneste na telo zákazníka v hrubej vrstve, najskôr zakryte zákazníka papierovou plachtou a potom dekou alebo elektrickou vyhrievacou dekou. Procedúra môže trvať 30 - 40 minút. Liečenie močiarnyym bahnom sa odporúča užívať formou kúry, po 8 -10 procedúr, podľa potreby aj viackrát v týždni. Pozor! Pri chronickom zápale kĺbov sa môže používať len v prípade, keď kĺby nie sú v zapálenom stave.

Výhody Alpského močiarneho bahna:

  • vysoko kvalitný produkt,
  • v súlade s prírodou,
  • má bohaté zloženie,
  • všetranné využitie,
  • pripravené na použitie ihneď,
  • ekonomické balenie.

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!