KURLAND Hammam generátor peny na Permanent Contour

407,38€
Bez DPH: 339,48€
Cena vo vernostných bodoch: 7400
Výrobca: KURLAND
Kód produktu: 74080-021
Vernostné body: 370
Dostupnosť: V sklade u nášho dodávateľa

Hammam zariadenie na výrobu mydlovej peny - s použitím prístroja Permanent Contour® pre dokonalú hammam masáž.

Toto elektrické zariadenie na prípravu mydlovej peny, spolu s použitím prístroja Permanent Contour® môžete použiť na masáž tváre a tela Permanent Contour®. Veľkou výhodou generátora peny je, že na jeho použitie nie sú potrebné veľké priestory, je totiž veľmi vhodný aj pre použitie v malých priestoroch, kozmetických a masážnych salónoch!

Generátor mydlovej peny je bezprostredne po zapnutí pripravený na použitie a rýchlo pripraví dokonalú teplú mydlovú penu a umožní Vám začať s príjemnou Hammam mydlovou masážou. Je to skvelé, pretože zákazník nemusí dlho čakať, kým prístroj začne pracovať. Nie je potrebné predhrievať mydlo, pretože je pripravené na použitie v krátkom čase po zapnutí generátora na výrobu peny. Na použitie stačí minimálne množstvo vody, takže sa Vám podarí aj ušetriť.

Postup na vyrobenie perfektnej mydlovej peny je jednoduchý: pripojte generátor na výrobu peny hammamového mydla na zariadenie Permanent Contour®, vložte mydlo do "otvoru" (pozri návod na obsluhu)  a výroba mydlovej peny sa začína. Tip: pridajte polievkovú lyžicu olejovej kompozície podľa Vášho výberu a vznikne úžasne voňavá mydlová pena.

Výhody Hammam generátora peny na Permanent Contour®:

  • vhodný na použitie aj v menších priestoroch
  • je možné používať generátor peny hneď po jeho zapnutí
  • rýchla príprava mydlovej peny

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!