KURLAND Bahenný nosič tepla, na brucho a chrbát, 29 x 18 cm

19,52€
Bez DPH: 16,27€
Cena vo vernostných bodoch: 400
Výrobca: KURLAND
Kód produktu: 15301-001
Vernostné body: 20
Dostupnosť: 1

BAHENNÝ NOSIČ TEPLA prináša úľavu a relax. Bahenný nosič tepla je ideálny na všetky druhy napätia. Je vhodný pri žalúdočných kŕčoch alebo pri menštruačných bolestiach. Účinne pomáha pri bolestiach chrbtice. Bahenný nosič tepla je naplnený kvalitným bahnom, ktoré keď sa zohreje, dokáže si udržať teplotu mimoriadne dlhý čas. Na výrobu nosiča tepla sú použité iba kvalitné materiály, vďaka čomu Vám vydrží dlho, pri  previdelnom používaní aj 3 - 4 roky.

Vďaka svojim menším rozmerom môžu bahenný nosič tepla používať aj deti. Bahenný nosič tepla s rozmermi 29 x 18 cm je naplnený kvalitným močiarnym bahnom. Močiarne bahno z Leopoldskron v Salzburgu (Rakúsko) je veľmi kvalitné čisto prírodné bahno, bez prísad a má všetranné využitie.

Je bohaté na minerály a stopové látky, obsahuje viac ako 350 druhov bylinných výťažkov a je bohaté na prírodné humínové kyseliny. Je účinné na svalové, kĺbové a reumatické problémy, pri bolesti v krížoch, na studené nohy a ruky a na kožné problémy, ako je psoriáza. Môže sa použiť aj ako teplý vankúšik na brucho. Používa sa za tepla aj studena.

Účinky:

  • úľava od bolesti,
  • svalová relaxácia,
  • pomoc pri kŕčoch.

Aké sú výhody bahenného nosiča tepla?

  • okrem relaxu prináša aj úľavu od bolesti, napätia a kŕčov,
  • obsahuje vysoko kvalitné prírodné bahno,
  • možnosť dlhodobého používania,
  • využitie aj pre deti,
  • je viacúčelový - ako nosič tepla, ale aj ako chladiaci obklad.

Použitie: Bahenný nosič tepla je vhodné používať spolu s Jednorazovými bahenným plátmi alebo ho môžete použiť aj bez nich ako relaxačný zdroj tepla. Môže sa tiež používať ako súčasť masáže - pred masážou alebo po nej. Je vhodné bahenný nosič tepla zahrievať na 45-50°C. Môže byť tiež použitý ako studený obklad - približne 7°C, pre mierne ochladenie. Pre ochladenie používajte chladničku, nie mrazničku. Bahenný nosič tepla sa dá vyčistiť a môže sa používať znovu a znovu.

Používanie na celotelovú procedúru: Procedúru s močiarnym bahnom sa odporúča používať formou kúry, po 8 - 10 procedúr, podľa potreby aj viackrát v týždni. Pozor! Pri chronickom zápale kĺbov sa môže používať len v prípade, keď kĺby nie sú v zapálenom stave.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!