KURLAND Jarný bylinkový bozk

20,77€
Bez DPH: 17,31€
Cena vo vernostných bodoch: 150
Výrobca: KURLAND
Kód produktu: 3_2017
Vernostné body: 15
Dostupnosť: 10

Balíček jarný bylinkový bozk obsahuje naše výrobky, v ktorých sa spája jemná, a zároveň dôkladná starostlivosť o pokožku s použitím jedinečných darov prírody, ako je bohaté kozie maslo, liečivá aloe vera a kombinácia morskej soli s bylinkami. Náš balíček milo presvedčí Vašich blízkych o Vašej náklonnosti a starostlivosti. .

KURLAND GOAT BUTTER ALOE VERA GÉL S KOZÍM MASLOM je hydratačný gél vhodný na každodennú starostlivosť o pokožku. Kozie maslo s liečivou aloe vera upokojí, ochladí a osvieži podráždenú pokožku. Chráni ju pred každodenným vplyvom okolitého prostredia a môže slúžiť aj ako podkladová báza na make up. Aloe vera dodá pokožke potrebnú vlhkosť, pomáha bojovať proti prirodzenému starnutiu pokožky, obnovuje jej pružnosť a navracia pleti jej prirodzenú rovnováhu. Hydratuje suchú pokožku, stimuluje rast buniek a má regeneračné účinky. Je tiež veľmi účinná v boji s vyrážkami, výborne ošetruje ekzémy a kožné alergie a pomáha aj pri rezných ranách, menších popáleninách či uštipunutiach hmyzom. Gél je vynikajúci na použitie po opaľovaní alebo lyžovaní, pretože upokojuje podráždenú pokožku. 

MORSKÁ SOĽ HERBAL S BYLINKAMI je našou novinkou a predstavuje jedinečnú kombináciu morskej soli a byliniek. V čom spočíva jedinečnosť tohto spojenia? Morská soľ čerpá účinné zložky z bylín a odovzdáva ich do pokožky cez vodu. Odtiaľ sa soľ s aktívnymi zložkami z byliniek vstrebáva do pokožky a dodáva jej dodatočnú vlhkosť. Bylinky účinne pôsobia cez jemnú sieťku organza vrecúška. Tento jedinečný kúpeľ prináša upokojujúci, uvoľňujúci a harmonizujúci účinok a poskytuje príjemné chvíle oddychu a relaxu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!